Archiwum Październik, 2011

W USA niekwestionowaną królową święta Halloween jest Heidi Klum. Gwiazda co roku zaskakuje swoim kostiumem. W tym roku dowiedzieliśmy się jak wygląda Heidi Klum obdarta ze skóry. Efekt piorunujący!

W środę Kate Middleton uświetniła swoją osobą charytatywną uroczystość, na której spośród elegancko upiętych włosów wyłoniła się rozległa blizna na głowie.

Zombie Boy, znany na całym świecie z tego, że na całym ciele ma tatuaże postanowił pokazać się z nieskazitelną skórą, pozbawioną wszelkich ozdób.

63-letni lider grupy Aerosmith miał groźny wypadek.

Michał Szpak był jednym z wybrańców dopuszczonych do Paris Hilton podczas jej pobytu w Polsce. W wywiadzie na łamach Super Expressu możemy przeczytać jak Michał Szpak przechwala się, że zamienił z Paris kilka słów:

Lindsay robi zdjęciado Playboya. Aktorka przez wiele miesięcy negocjowała cenę za swoje nagie ciało. Podobno aktorka dostanie okrągły milion dolarów za sesję.

Plotka głosi, że Kim Kardashian i jej mąż Kris Humphries rozwodzą się po 8 tygodniach małżeństwa. Podobno od miesiąca nie są ze sobą!

Lindsay Lohan odrabia zasądzone prace społeczne w kostnicy.  Na ostatniej rozprawie aktorce zasądzono 16 godzin pracy tygodniowo w miejscowej kostnicy.  Pierwszego dnia bardzo się spóźniła więc odesłano ją do domu.

Doda dotyka dna

24 Paź 2011

Doda postanowiła wbić sobie przysłowiowy gwóźdź do trumny.

Media donoszą o bezdomnym bracie madonny. Starszy o dwa lata Anthony Ciccone od roku jest bezdomny i mieszka pod mostem w Michigan!