Archiwum Grudzień, 2011

Violetta Villas zmarła wcześniej niż dotąd przypuszczano? W tej sprawie  wychodzą na jaw coraz bardziej makabryczne fakty.

Lady Gaga pierwszy raz pokazała się publicznie ze swoim nowym chłopakiem. Okazuje się,  że to znany wampir. Przystojny?

Okazuje się, że zwalista Khloe Kardashian była kiedyś najładniejszą z sióstr! W internecie pojawiło się zdjęcie zrobione zanim rodzina Kardashianów stała się sławna. Na zdjęciu sprzed lat widać bardzo szczupłą Kloe z bardzo jasnymi włosami. Dziewczyna jest niemal nie do rozpoznania.

Rysiek z Klanu, kultowa postać grana przez Piotra Cyrwusa umrze na zawał serca 22 lutego 2011 roku. Co się wydarzy po śmierci Ryszarda Lubicza? Czy serial Klan przetrwa bez kultowej postaci Ryśka?

Szczupła Adele

22 Gru 2011

Po ostatniej operacji gardła i płynnej diecie Adele znacznie straciła na wadze. Najnowsze zdjęcie ukazujące szczuplejszą Adele wypłynęło na Twiterze. Czy Adele będzie jeszcze chudła?

W najnowszym wydaniu magazynu Maxim pojawiła się wzmianka o seksownej Weronice Rosatti, jednej z aktorek grających w serialu „Luck”. Jeśli serial odniesie sukces, Weronika Rosatti stanie się rozpoznawalną aktorką w USA.

Zobacz kto zjawił się na pogrzebie Violetty Villas.

Dzisiaj w Las Vegas Jason Trawick oświadczy się Britney Spears. Z dobrze poinformowanego źródła przyszła wiadomość, że dzisiaj wybranek Britney zada jej najważniejsze pytanie.

We wtorek 15 grudnia do prosektorium, w którym przechowywane są zwłoki Violetty Villas wtargnęła Elżbieta Budzyńska. Zażądała aby wydano jej ciało zmarłej podopiecznej.

W  testamencie Violetta Villas wyznaje, że wyrzeka się syna i nie chce go na swoim pogrzebie.