Archiwum Styczeń, 2012

O Dominice Wodziance Zasiewskiej robi się znowu cicho, dlatego właśnie to odpowiedni czas, żeby światu o sobie przypomnieć. Wodzianka opowiedziała dla serwisu plotkarskiego plotek.pl jak się bawiła we wczesnej młodości:

Wiecie, że Rolanda można wynająć na wieczór panieński? Tak, Roland tańczy na wieczorach panieńskich. ZOBACZ FILMY.

Bartosz Węglarczyk podczas porannego przeglądu prasy, na wizji obraził Ukrainki. Skandaliczne słowa padły w programie „Dzień Dobry TVN” podczas rozmowy z Jolantą Pieńkowską, w programie na żywo.

Cameron Dian wygląda ostatnio inaczej. Na zbliżeniach jej twarz przypomina Jokera.

23 stycznia, w poniedziałek Demi Moore została przewieziona do szpitala. Aktorka dostała zapaści na skutek nadużycia bliżej nieokreślonej substancji.

Okazuje się, że Nicole „Snooki” Polizzi z Jersey Shore bez makijażu wygląda o wiele lepiej. ZOBACZ SNOOKI BEZ MAKIJAŻU.

Doda zapewne nie wie jak wzbudzić zainteresowanie swoją osobą, więc oficjalnie udostępniła swoim fanom piosenkę, która nie ukazała się na płycie Diamond Bitch. Piosenka „Poczuj magię” POSŁUCHAJ

Wszystko wskazuje na to, że Beyonce chce mieć białą skórę i regularnie rozjaśnia ją wybielaczami. Skóra piosenkarki jest wyraźnie jaśniejsza niż kilka lat temu. Efekt kompleksów to bardzo rozjaśniona skóra, wyprostowane blond włosy i  niebieskie oczy.

Rihanna relaksuje się na Hawajach ze skrętem w dłoni.

Dominika Wodzianka Zasiewska wie, że jej ojciec się za nią wstydzi!