Szok! Roland Pieczkowski – gwiazda internetu powraca!

30 Sty 2012

Wiecie, że Rolanda można wynająć na wieczór panieński? Tak, Roland tańczy na wieczorach panieńskich. ZOBACZ FILMY.

Każdy, kto oglądał program „Idol”, ten pamięta charakterystyczną postać – Rolanda. Roland Pieczkowski pojawił się również w innych programach telewizyjnych, takich jak „Szansa na sukces”, „Mam talent”,„You Can Dance – Po prostu Tańcz” i wiele innych. Roland Pieczkowski zdaje się żyć w innej niż my czasoprzestrzeni i wciąż jeszcze wierzy, że zabłyśnie w rodzimym showbiznesie. Ostatnio, w wywiadzie dla pudelek.pl opowiedział o swoim ideale kobiety. Okazuje się, że ideałem kobiety dla Rolanda jest Doda:

„Kobiety cenię w stylu Dody, które są szalone, przegięte i przerysowane, ale same tym kierują. Umieją śmiać się z głupot, a nie wytykać komuś błędy i nie boją się, co kto o nich powie. Na pewno lubię kobiety odważne. Doda to najmądrzejsza Polka w Polsce, bo ona gra osobę mało rozgarniętą a jest zajebiście inteligentna.Jest bardzo otwarta w przyjaźni i szczera aż do bólu. Jest świetną bizneswomen, menedżerem i kierownikiem. Jest osobą, która jest bezkompromisowa. Jeśli ktoś jest w teamie, jest z nim do końca, jeśli ktoś jest wrogiem, to ogląda drzwi.”

Wspomniał  też co myśli o Michale Wiśniewskim, Ewie Farnie i Michale Szpaku. Na końcu wywiadu Roland zaprasza na swoją stronę internetową i oznajmia, że można go wynająć…na wieczór panieński. Trudno nam sobie wyobrazić ociekającego seksem Rolanda Pieczkowskiego, podczas erotycznego tańca. Roland oferuje szereg usług do których można go wynająć, wachlarz jest szeroki, Roland może dla nas np:
„Poprowadzić warsztaty taneczne mojego stylu : Roland Style. Powróżyć z imion (czyli określić osobowość i charakter twój, bądź twoich bliskich). Stworzyć wiersz, fraszkę, powiastkę satyryczno-erotyczną.

Brak Rolanda w mediach mógł oznaczać tylko jedno, ciszę przed burzą. Teraz Roland Pieczkowski powraca do gry ze zdwojoną siłą i szerokim wachlarzem możliwości. Powodzenia!Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony Rolanda Pieczkowskiego: rolandpieczkowski.com